anlayışımız

Sizin için buradayız

Gate Bilişim Teknolojileri ürünlerini ve hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortak olarak tanınır. Sorumluluklarının bilincinde ve ilklerine bağlı çalışarak, müşterileri ile saygı ve güvene dayalı ilişkiler içerisinde olmayı, kaliteli hizmet sunmayı, çağdaş yönetim teknikleriyle müşterilerinin daha karlı olabilmeleri için gerekli teknolojileri müşterilerine sunarak yazılım sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmayı hedeflemektedir..

Müşteri Odaklı

Müşteri mennuniyetine odaklı, müşterilerimizin
ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda ve en doğru
şekilde cevap vermeye çalışan bir anlayışla hareket ederiz.

Anında Destek

En çok önem verdiğimiz şey güvenlik. Veri kaybı yaşamamanız için çalışıyoruz.
Profesyonel teknik ekibimizle problemlerinize anında müdahale ediyoruz.

Esneklik

Esnek özelliklerimiz sayesinde işlemlerinizi kolayca ve hızlıca yaparak zamandan tasarruf sağlarsınız.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

önem veriyoruz

Bizim İçin Değerlisiniz

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımızdır. Tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Uzun yıllardan gelen deneyimimiz ve işimize duyduğumuz coşkuyla müşterilerimize en iyi teknik danışmanlığı sağlar, standartların üzerine çıkarak müşterilerimizin beklentilerinin fazlasını sunarız.

Hedefimiz müşteri portföyümüzü her alanda genişletmek ve farklı markaları bünyemize katmaktır. Çünkü biliyoruz ki markayı en iyi anlatan yaptığı işlerdir. Bu nedenle aldığımız her işi küçük – büyük diye nitelendirmeden en iyi şekilde tamamlayarak teslim ederiz