MEMNUNİYET

Öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini tam ve sürekli sağlamak için gerekli ideal hizmeti sunmaktır

HİZMET

Müşteri deneyimini zenginleştirmek için inovatif fikirler üretmeyi ve bunları hayata geçirmeyi yenilikçi bakış açımızı sadece ürünlerde değil her alana taşıyoruz.

KALİTE

 Kalite yönetim sistemi tüketici tatminine ulaşmak için etkin izleme ve ölçüm ile sürekli iyileştirmeyi temel almaktadır. İlk önceliğimiz önleyici davranmaktadır, yani sorun baş göstermeden önce önlemektir.

Bizim Hikayemiz

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımızdır. Tüm hizmetlerimiz ve ürünlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Uzun yıllardan gelen deneyimimiz ve işimize duyduğumuz coşkuyla müşterilerimize en iyi teknik danışmanlığı sağlar, standartların üzerine çıkarak müşterilerimizin beklentilerinin fazlasını sunarız.
Gate Bilişim Teknolojileri, ürünlerini ve hizmetlerini istikrar ve kalıcılık ilkeleri ile şekillendirdiği için güvenilir ve sorumluluk sahibi bir ortak olarak tanınır. Sorumluluklarının bilincinde ve ilklerine bağlı çalışarak, müşterileri ile saygı ve güvene dayalı ilişkiler içerisinde olmayı, kaliteli hizmet sunmayı, çağdaş yönetim teknikleriyle müşterilerinin daha karlı olabilmeleri için gerekli teknolojileri müşterilerine sunarak yazılım sektöründe dünya çapında faaliyet gösteren saygın ve yüksek nitelikli bir firma olmayı hedeflemektedir.

DEĞERLENDİRMELER

KALİTE

GÜVEN

HİZMET

MEMNUNİYET